086063636363 @

Гідроізоляція всіх видів підземних обєктів, є дуже складною через технічне та економічне значення їх правильного виконання, а також довгострокових наслідків, від вибору матеріалу. Безліч факторів, які необхідно враховувати при плануванні правильної гідроізоляції, такі як тип місцевості, рівень води, тип будівництва ... робить вибір матеріалу критичним. Більш ніж п'ятдесятилітній досвід із задовільними результатами, і сьогодні ПВХ мембрани стають найкращим варіантом для більшості підземних робіт. 

URDIN T - це синтетична гідроізоляційна мембрана, здатна запропонувати прості рішення складних проблем у будь-якому типу підземних споруд. Пристосована для всіх типів місцевості і проста в установці, гарантує оптимальний і тривалий результат.

URDIN T неармована мембрана з сигнальним шаром

URDIN T  –  неармована, гідроізоляційна мембрана з сигнальним шаром, на основі пластифікованого ПВХ (PVC-P) виготовлена  з первинної  серовини. Мембрана виготовлена в Іспанії згідно   європейського стандарту EN 13361. 

 

 

URDIN T  використовують для гідроізоляції різноманітних підземних споруд : підвали, тунелі, фундаменти, паркінги, резервуари з водою, цокольні приміщення, підземні конструкції, сховища, погреби,  з ціллью їх захисту від  грунтових вод.

 

 

 

Мембрана виготовляється виключно з первинної серовини. 

Високий рівень гідроізоляції навіть при постійній деформації обєкту. 

Надзвичайна стійкість на прокол 

Стійкість до коріння рослин, в відповідності з DIN 4062, частина 1.

Оптимальна міцність на розрив і подовження.

Чудові механічні властивості.

Ремонтопридатність легко зварюється, навіть через кілька років після експлуата-ції.

Можлива вторинна переробка.

Чудова еластичність при низьких температурах.

Не стійка до бітуму

Сигнальний шар жовтого кольору завдяки чому видно найменше пошкодження гідроізоляційного килима.