086063636363 @

Urdin SPR ANTISLIP

Urdin SPR ANTISLIP - гідроізоляція і декоративна поверхня басейнів закритого та відкритого типів.


Urdin SPR ANTISLIP гнучка мембрана,  на основі високоякісного полівінілхлориду (PVC-P), армована полієфірною сіткою, виготовлена з  первинної сировини. Стійка до ультрафіолетового випромінення. Без важких металів. Протиковзаюча поверхня. Мембрана виготовлена в Іспанії згідно стандарту EN 15836-2.

 

 

ВИКОРИСТАННЯ

Urdin SPR ANTISLIP мембрана з механічним способом кріплення, підходить для басейнів всіх типів, як при новому будівництві, так і при реконструкції існуючих об'єктів. Без обмежень по використанню в громадських басейнах з великою відвідуваністю.

 

ВЛАСТИВОСТІ

Протиковзаюча поверхня
Низька міграція пластифікаторів.
Зовнішня поверхня мембрани оброблена спеціальним акриловим лаком, який належним чином захищає покриття від впливу УФ випромінювання, від розкладання органічних речовин і мікроорганізмів.
Лаковий шар істотно продовжує термін служби мембрани і значно полегшує процес догляду за плавальним басейном, так як легко очищається від бруду і плям.
Чудова стабільність в широкому діапазоні температури.
Спеціальні барвники забезпечують стабільність кольору.
Наявність фунгіцидів: у всіх мембран Urdin SPR в складі є фунгіцид, що гарантує протигрибковий ефект під час повного терміну служби продукту.
Ступінь виділення пластифікаторів в воду низька і відповідає загальноприйнятим вимогам.